Hakkımızda
60YıllıkTecrübe

1962 yılında şahıs firması olarak elektrik piyasasında faaliyet göstermeye başlayan firmamız, 2010 yılında “Termik Elektrik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti.” olarak elektrik sektöründe yerini almıştır.

Firma çalışma hayatına başladığı tarihten itibaren sürekli kendini yenileyerek hızlı bir şekilde gelişmiştir. Merkezimiz olan İstanbul, Şişli, Okmeydanı (Perpa Ticaret Merkezi) ’de faaliyet göstermektedir. Projeleriniz hayata geçirilirken Termik Elektrik'den beklediğiniz tüm titizlik, doğru iş ve zamanında teslim sorumluluklarımızın, azami bilinciyle hareket etmekteyiz. Her projede kendi özgün koşullarına ve kurallarına sadık kalınarak, çalışmalar planlanmakta ve hayata geçirilmektedir.

Firmamız sektörde lider olmayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı hedef edinmiştir. 60 Yıllık tecrübemiz ile kurulduğu günden itibaren çalışkan, dürüst ve azimli girişimcileriyle birlikte birçok yenilikler ve başarılarla kendini kanıtlayan ve kaliteli müşteri potansiyeline sahip olarak, elektrik sektöründe yer alan bir çok firmaya da örnek olmaya devam etmektedir.

Saygılarımızla,

Termik Elektrik